רוצה יותר לקוחות לעסק?

רובוט חדש וייחודי מגביר את כמות הנרשמים באתר

הרובוט שלנו משרת את הגולשים ומבטיח את הצלחת השיווק הדיגיטלי.

בדוק בעצמך, לחץ על העיגול שבצד ימין ותן לרובוט לדבר ולהסביר.

מבצע עד 15 בספטמבר:

אם אתה רוצה יותר לקוחות לעסק אבל חווית ניסיונות כושלים.
או שאתה לא מרוצה מתוצאות העבר של הפרסום בגוגל,
או שאתה ממש בהתחלה, וצריך לקוחות חדשים.
יש לנו הפתעה בשבילך: חבילת שיווק דיגיטלי AI במחיר מבצע.
החבילה כוללת את כל מה שאתה צריך כדי להצליח להביא לקוחות חדשים:

ההצלחה של העסק שלכם זה העסק שלנו

אצלינו חשוב לדאוג ללקוח. אנחנו מסבירים איך לשווק את העסק שלך, צעד צעד בשקיפות מלאה ומוצאים דרך להוזיל את עלויות השיווק. (דף נחיתה בשווי 3000 ₪ בחינם למפרסמים דרכינו עד 15 לספטמבר) אנחנו גם צמודים לאישורכם של כל טקסט או עיצוב לפני שהוא מפורסם. כי אנחנו כאן כדי לעזור לקבל תוצאות, הגדלת הכנסותיכם, (נשמח להוסיף את המלצתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים).
שיווק דיגיטלי עם וידאו רובוט אינטראקטיבי
וידאו רובוט בשלל שפות

פרסום באינטרנט לעסקים קטנים!

אתה יודע שהעולם משתנה, והיום AI נמצא במרכז ההתפשטות הדיגיטלית. פרסום באינטרנט לעסקים קטנים הפך לערוץ פרסום ראשי. AI, בינה מלאכותית, כבר עובדת עבור מאות עסקים בעולם ומיעלת את עבודתם. השימוש בAI הוא בתחילתו וגם אתה עדיין יכול לעלות על גל ההצלחה של הבינה המלאכותית. למרבית האנשים יש גישה לCHAT GPT ואף הוא מסובך למדי. אך כשמדובר ביצירה של וידאו AI האפשרויות מצטמצמות אף יותר, ופחות אנשים יודעים כיצד לעשות זאת.

לאילון שפיגל שיווק ופיתוח באינטרנט יש את הכלים והידע ליצור וידאו של רובוט שמדבר, בכל שפה, ומציג את העסק שלך, את המוצר שלך, או השירות שלך (לחץ על העיגול עם האיש במשקפיים לראות דוגמא). יש אפילו אפשרות לרובוט שניתן לשאול אותו שאלות ולקבל תשובות. (רובוט כזה מחכה לכם בדף התודה לאחר שתרשמו לשיחת היעוץ בחינם). אנחנו כאן כדי לעזור לך לנצל את הפוטנציאל האדיר שבשיווק דיגיטלי ולשלב אוטומציה ובינה מלאכותית, לדוגמא, הווידאו רובוט שלנו, ולהפוך את עסקך למוביל בתחומו!

אילון שפיגל מחבר הספר על השיווק הדיגיטלי 2014 אמזון
שיווק דיגיטלי מביא יותר לקוחות לעסק, יותר רווחים

אילון שפיגל מציע:

  • פרסום בגוגל – כי זה מהיר יותר מ-SEO.
  • דף נחיתה עם קוֹפִּירַיְטִינְג שמותאם למודעה בגוגל –
    כי צריך להמיר את כל הלחיצות במודעה לרשימה של לקוחות פוטנציאלים.
  • וידאו-בוט משוכלל – כי זה חדש, מרתק, ויעיל ומגדיל את רשימת הלקוחות (הלידים).
  • ניתן להרחיב את דף הנחיתה לאתר אינטרנט שמציג את העסק לכולם.

והכל במטרה לעזור לשפר את המכירות מהרשת.

השירותים שאנחנו מציעים

ניהול פרסום מתקדם

הפרסום באינטרנט הוא החתיכה הראשונה של השיווק המקוון שלך. כל מילה חשובה ומהווה מילת מפתח. אנחנו מספקים ניהול הפרסום, הכולל את ניתוח השוק ומילות המפתח וכיוון המודעה לקהל היעד הנכון, זה שצריך את הפתרון שהעסק שלכם מספק. יצירה ובחינה של גרסאות נוספות למודעה על מנת לבחור את זו שמביאה יותר לחיצות. וכל זאת על-מנת להבטיח שתקבלו יותר הרשמות ויותר לקוחות משלמים חדשים.

דף נחיתה מותאם אישית

הדף הנחיתה הוא החתיכה השניה בפאזל השיווקי. הוא חייב להיות מותאם למודעה ממנה הגיע הלקוח הפוטנציאלי. ולכן, אנחנו מתאימים את הקופי של דף הנחיתה למודעה ובכך מעלים את אחוזי ההרשמה ובעקבותם גם עלייה במכירות וברווחים. כמו כן אנחנו ממליצים להוסיף את הוידאו בוט שלנו שעוזר לשפר את הביצועים ואת חווית הגולש. והכל כדי להמיר את הבאים מהמודעה לנרשמים חדשים, לקוחות פוטנציאלים.

וידאו בוט מעוצב

למה להשתמש רק בתמונות וטקסט כשניתן לדבר עם רובוט AI? אנחנו יוצרים וידאו עם רובוט שיספר את הסיפור של העסק שלכם ויענה על שאלות בצורה מרתקת ומעוררת השראה. כמו כן הוא גם יכול לאסוף מידע מהלקוח בצורה מעניינת ללקוח, שיכולה להחליף את טופס ההרשמה. והכל בליווי ויזואלי של נציג דיגיטלי, עם יכולת לדבר בשלל שפות, ממש כמו מוטי הרובוט שבפינה הימנית בתחתית המסך.
עשרות רובוטים ותלבושות שונות לבחירתכם
עשרות נציגים רובוטים לשרותכם

בניית אתרים איכותית

אתר אינטרנט איכותי הוא הבסיס שמציג לעולם וללקוחות שמחפשים אותך את העסק שלך. אנחנו מתמחים בבניית אתרים איכותיים ונגישים, המתאימים לכל מכשיר ותקן.

אוטומציה שיווקית

הזמן הוא משאב יקר. באמצעות הכלים הנכונים (zapier), אנחנו יכולים לבצע אוטומציה של חלק מהפעילויות שלך ולשחרר אותך למשימות יותר חשובות.

מה אומרים לקוחותינו ?

אילון יודע ליישם טכניקות חדשניות במהירות כך שהוא תמיד נמצא בחזית השוק בעבורו ועבור לקוחותיו.

בחזית הטכנולוגיה

ג'ון לי
מרצה ויזם

אילון עזר לצוות שלי בהשמת מודעות ממומנות בגוגל שהניבו תוצאות יפות: עליה משמעותית במספר הלקוחות החדשים שלנו.

יותר לקוחות

דר. סטיבן
המרכז האמריקאי לכאבי גב

אילון הראה לנו כיצד הוא מציב וידאו בYOUTUBE שמשווק אותנו בעמוד הראשון של גוגל. לאילון יש את היכולת ללמוד את הטכנולוגיות החדשות ולהשתמש בהן עבור לקוחותיו.

עמוד ראשון בגוגל

ריימונד הומברג
עבודה טרנספורמישיין

אילון בנה לנו אתר אינטרנט עם אפשרות להזמין חדרים. בעקבות השינויים שאילון הכניס נהנינו מעליה משמעותית במספר הלקוחות ובנוסף לכך עקב התשלום הישיר אלינו ללא צורך לשלם אחוזים עלו הכנסתינו באופן ישיר.

יותר הכנסות

פול נארולה
בית דירות סינקייט

רוצה להגדיל את העסק?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם עם שיחת יעוץ. וידאו רובוט אחר מחכה לכם לאחר ההרשמה.

זכויות שמורות לאילון שפיגל 2023 – מדיניות פרטיות